7 دلیل عالی برای همراه داشتن یک نوت بوک و یا یک دفتر 200 برگ با طرح چوبی!

با برنامه های مناسب، یک گوشی هوشمند تقریباً هر کاری را می توان انجام داد، اما این نیز مفید است که گهگاه گوشی خود را به نفع یک نوت بوک قابل اعتماد کنار بگذارد.

در اینجا هفت دلیل حمل یک دفترچه کاغذی برای خود آورده شده است تا ارتباط با مغز شما خوب باشد.
تغییر از تکیه بر تلفن خود در تمام جنبه های زندگی با استفاده از یک نوت بوک می تواند برای چیزی بیش از دست شما مفید باشد.

برای یک بار نمی توانید شبکه های اجتماعی را در نوت بوک خود بررسی کنید متعهد شدن به استفاده از یک نوت بوک برای جنبه‌های خاص زندگی‌تان – مثلاً فهرست کارهایتان – می‌توانید به شما کمک کنید.

تا از گوشی‌های هوشمند خود خلاص شوید استفاده بیش از حد از تلفن شما می تواند به مشکلات خواب، نگرانی، کاهش بهره وری و مسائل دیگر و بررسی توصیه ها منجر شود.

تا تلفن خود را به طور دوره ای در طول روز کنار بگذارید تا چرخه چک کردن و بررسی مجدد اعلان ها باشد خود را هر چند دقیقه یکبار قطع کنید.

دفتر

برون سپاری از کارهای دیجیتالی به یک نوت بوک یا یدفتر ۲۰۰ برگ کاغذی خود می تواند دوری از صفحه نمایش را آسان تر کند.

اگر نمی توانید یک دفترچه یادداشت دفتر 200 برگ کاغذی را با چه چیزی انجام دهید، سعی کنید با چیزی ساده مانند برنامه را شروع کنید.

جایی که می توانید انتخاب کنید، لیست کارها و قرارهای خود را به طور منظم تنظیم کنید.

می توانید از آن برای همه چیز استفاده کنید.
وقتی صحبت از تطبیق پذیری به میان می آید، نوت بوک ها بر برنامه ها برتری دارند. آنها فقط برای روزنامه نگاری غذا، برای آن نیز عالی هستند.

یک دفترچه یادداشت می‌تواند مخزنی برای تمام شانس‌ها و پایان‌هایی باشد که می‌خواهم به خاطر بسپارید، از بودجه ماهانه‌تان تا فهرست مواد غذایی تهیه کنید.

تا فهرست تمام رستوران‌های عالی را که بازدید کنید یا قهوه‌هایی را که از آن لذت می‌برند، تهیه کنید.

همچنین استفاده از آن فقط برای نوشتن نیاز است همچنین مکانی عالی برای طرح ها، ابله ها و تصاویر شماست.

دست خط تایپ کردن
نوشتن با دسته جمعی در مقایسه با تایپ و نگه داشتن دفترچه یادداشت راهی عالی برای حفظ داشتن مهارت های اسکریپت شماست.

مطالعات نشان می دهد که نوشتن با دست به شما کمک کند تا اطلاعات را بهتر ارزیابی کنید، بیشتر به خاطر بسپارید و در مقایسه با تایپ سریعتر فکر کنید.

به علاوه، املای شما را بهبود می بخشد از آنجایی که احتمالاً زمان بسیاری را صرف نوشتن اطلاعات در محل کار نمی‌کنید، احتمالاً زمانی که مدرسه را ترک کرده‌اید، مهارت‌های دست‌نویسی شما ضعیف است.

یادداشت کردن گهگاه افکار در یک دفترچه راه حلی مفید برای تقویت بخش هایی از مغز و دست است که هنگام تایپ با رایانه یا تلفن هوشمند تمرین نمی کنند.